517360-2026 - Ergebnis
Polen – Leerung von Klärgruben oder Faulbecken – Wynajem i serwis przenośnych systemów sanitarnych dla Jednostek Wojskowych będących na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem i serwis przenośnych systemów sanitarnych dla Jednostek Wojskowych będących na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem i serwis przenośnych systemów sanitarnych dla Jednostek Wojskowych będących na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWynajem i serwis przenośnych systemów sanitarnych dla Jednostek Wojskowych będących na obszarze administrowanym przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych, w ramach którego zakłada że: Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane, jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo możliwości zwiększenia wartości przedmiotu zamówienia o maksymalną wartość umowy 50% zamówienia podstawowego na usługę w zakresie poszczególnych pozycji z formularza cenowego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie za usługę.