517362-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Physiotherapie – Lázeň pro DK a HK III.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLázeň pro DK a HK III.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka vířivých van určených pro terapii horních a dolních končetin. Vířivý účinek koupele je vhodný při ošetřování stavů po úrazech, po zánětech, při poruchách nervového zásobování a při stavech po vyčerpání nervově svalového aparátu končetin. Vanu je možné také využít při regeneraci organizmu po nadměrné fyzické zátěži, například po sportovních výkonech a podobně. Součástí veřejné zakázky je i pozáruční servis.
Interne KennungÚN 1.17 1.18/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001