See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unieke leverancier Robert Wyckaert wegens technisch onafscheidelijk
Beschreibung: Vermits de verschillende gebouwdelen 1 geheel vormen, toegangen en omgevingsaanleg gezamenlijk gebruikt worden en ze ook technisch verweven zijn op vlak van HVAC, lijkt het aangewezen de werken in de VUB-delen van het gebouw door dezelfde firma die EhB contracteerde te laten uitvoeren. Het betreft: werken aan het aan VUB/UZ in erfpacht gegeven deel van het EhB gebouw. Omwille van bovenstaande (technische) redenen zouden wij willen vragen de firma Robert Wyckaert NV waarmee EhB in zee ging te erkennen als een unieke leverancier, waarvoor voor ons op dit moment geen alternatief bestaat en te erkennen dat voor deze aankoop mededinging ontbreekt wegens technische onafscheidelijkheid van de oorspronkelijke opdracht (Wet inzake Overheidsopdrachten dd. 17/06/2016, artikel 42, §1, 4°, b : Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking).
Interne Kennung: UL_INFRA_2026_001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UL_INFRA_2026_001 - 1
Interne Kennung: 1
517379-2026 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: UL_INFRA_2026_001
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: UL_INFRA_2026_001 - 1
Internal identifier: 1