2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Leermiddelen PO - HERZIEN
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) inschrijver die voorziet in de levering van de gewenste leermiddelen van de PO scholen binnen SARO> 5 miljoen euro
Interne Kennung: SARO-EA2026-Leermiddelen PO Herzien
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: EA Leermiddelen PO - HERZIEN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1