See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzenia SGCL-1MB-2 z oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia SGCL-1MB-2 z oprogramowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: 2814.28.2026.MPU
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa urządzenia SGCL-1MB-2 z oprogramowaniem