See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów biurowych i gospodarczych dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych i gospodarczych dla UCK WUM w podziale na 7 Części: Część nr 1 - Środki czystości Część nr 2 - Kartony i pudła archiwizacyjne Część nr 3 - Pozostały asortyment biurowy I Część nr 4 - Pozostały asortyment biurowy II Część nr 5 - Identyfikator do zwłok Część nr 6 - Etykiety samoprzylepne do próbówek Część nr 7 - Miarka papierowa 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy) oraz Załączniki nr 2.1 – 2.3 do SWZ Opis parametrów technicznych (w zakresie Części nr 6, poz. 1, 2, 3).
Interne Kennung: DZPUCK.262.152.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Środki czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo – cenowy. 2. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa w pkt. 1 poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust. 5 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy. 3. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o którym mowa w pkt 1, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy. 4. Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy. 5. Zlecenia, o których mowa w pkt 1, stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte prawem opcji ilości maksymalne, o których mowa w pkt 3 powyżej. 6. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji. 7. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w § 3 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Kartony i pudła archiwizacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kartonów i pudeł archiwizacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Pozostały asortyment biurowy I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pozostałego asortymentu biurowego I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Pozostały asortyment biurowy II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pozostałego asortymentu biurowego II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Identyfikator do zwłok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa identyfikatorów do zwłok. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Etykiety samoprzylepne do próbówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa etykiet samoprzylepnych do próbówek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załączniki nr 2.1 – 2.3 do SWZ Opis parametrów technicznych (w zakresie Części nr 6, poz. 1, 2, 3)
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Miarka papierowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa miarek papierowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część nr 7