See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Beschreibung: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.82.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestawy do infiltracji ran - Pakiet nr 1
Beschreibung: Zestawy do infiltracji ran - Pakiet nr 1
Interne Kennung: Zestawy do infiltracji ran - Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Układ oddechowy do respiratora EVE - Pakiet nr 2
Beschreibung: Układ oddechowy do respiratora EVE - Pakiet nr 2
Interne Kennung: Układ oddechowy do respiratora EVE - Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Jednorazowy zestaw do morcelacji - Pakiet nr 3
Beschreibung: Jednorazowy zestaw do morcelacji - Pakiet nr 3
Interne Kennung: Jednorazowy zestaw do morcelacji - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: POKROWIEC DO REJESTRATORA DMS 300-7 - Pakiet nr 4
Beschreibung: POKROWIEC DO REJESTRATORA DMS 300-7 - Pakiet nr 4
Interne Kennung: POKROWIEC DO REJESTRATORA DMS 300-7 - Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 39512200 Federbettbezüge
Los: LOT-0005
Titel: Akcesoria i materiały zużywalne do litotryptora balistyczno-ultradźwiękowego Swiss LithoClast TRILOGY będącego na wyposażeniu Szpitala - Pakiet nr 5
Beschreibung: Akcesoria i materiały zużywalne do litotryptora balistyczno-ultradźwiękowego Swiss LithoClast TRILOGY będącego na wyposażeniu Szpitala - Pakiet nr 5
Interne Kennung: Akcesoria i materiały zużywalne do litotryptora balistyczno-ultradźwiękowego Swiss LithoClast TRILOGY będącego na wyposażeniu Szpitala - Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Mankiety do pneumatycznego ucisku sekwencyjnego kończyn dolnych kompatybilne z KENDALL SCD 700 będącego własnością Szpitala - Pakiet nr 6
Beschreibung: Mankiety do pneumatycznego ucisku sekwencyjnego kończyn dolnych kompatybilne z KENDALL SCD 700 będącego własnością Szpitala - Pakiet nr 6
Interne Kennung: Mankiety do pneumatycznego ucisku sekwencyjnego kończyn dolnych kompatybilne z KENDALL SCD 700 będącego własnością Szpitala - Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zestawy i materiały medyczne do podawania cytostatyków - Pakiet nr 7
Beschreibung: Zestawy i materiały medyczne do podawania cytostatyków - Pakiet nr 7
Interne Kennung: Zestawy i materiały medyczne do podawania cytostatyków - Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Różne materiały medyczne - Pakiet nr 8
Beschreibung: Różne materiały medyczne - Pakiet nr 8
Interne Kennung: Różne materiały medyczne - Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Materiały medyczne dla onkologii i pracowni leków cytostatycznych igły - Pakiet nr 9
Beschreibung: Materiały medyczne dla onkologii i pracowni leków cytostatycznych igły - Pakiet nr 9
Interne Kennung: Materiały medyczne dla onkologii i pracowni leków cytostatycznych igły - Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pułapka wodna - Pakiet nr 10
Beschreibung: Pułapka wodna - Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pułapka wodna - Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Strzykawki, igły, kraniki, kaniule, zestawy - Pakiet nr 11
Beschreibung: Strzykawki, igły, kraniki, kaniule, zestawy - Pakiet nr 11
Interne Kennung: Strzykawki, igły, kraniki, kaniule, zestawy - Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Strzykawki do pomp BRAUN PERFUSOR FM będących własnością 4WSK , wkręcane - Pakiet nr 12
Beschreibung: Strzykawki do pomp BRAUN PERFUSOR FM będących własnością 4WSK , wkręcane - Pakiet nr 12
Interne Kennung: Strzykawki do pomp BRAUN PERFUSOR FM będących własnością 4WSK , wkręcane - Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: RÓŻNE MATERIAŁY MEDYCZNE - Pakiet nr 13
Beschreibung: RÓŻNE MATERIAŁY MEDYCZNE - Pakiet nr 13
Interne Kennung: RÓŻNE MATERIAŁY MEDYCZNE - Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Układy, obwody, linie, prowadniki, cewniki - Pakiet nr 14
Beschreibung: Układy, obwody, linie, prowadniki, cewniki - Pakiet nr 14
Interne Kennung: Układy, obwody, linie, prowadniki, cewniki - Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Filtry oddechowe, wymienniki - Pakiet nr 15
Beschreibung: Filtry oddechowe, wymienniki - Pakiet nr 15
Interne Kennung: Filtry oddechowe, wymienniki - Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Urządzenia i akcesoria do urządzeń do odsysania z przestrzeni podgłośniowej - Pakiet nr 16
Beschreibung: Urządzenia i akcesoria do urządzeń do odsysania z przestrzeni podgłośniowej - Pakiet nr 16
Interne Kennung: Urządzenia i akcesoria do urządzeń do odsysania z przestrzeni podgłośniowej - Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Materiały medyczne do aparatu OMNI posiadanego przez Szpital - Pakiet nr 17
Beschreibung: Materiały medyczne do aparatu OMNI posiadanego przez Szpital - Pakiet nr 17
Interne Kennung: Materiały medyczne do aparatu OMNI posiadanego przez Szpital - Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Cewnik do przetok, filtry infuzyjne - Pakiet nr 18
Beschreibung: Cewnik do przetok, filtry infuzyjne - Pakiet nr 18
Interne Kennung: Cewnik do przetok, filtry infuzyjne - Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Katetery - Pakiet nr 19
Beschreibung: Katetery - Pakiet nr 19
Interne Kennung: Katetery - Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Papiery - Pakiet nr 20
Beschreibung: Papiery - Pakiet nr 20
Interne Kennung: Papiery - Pakiet nr 20
Haupteinstufung (cpv): 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0021
Titel: Wzierniki - Pakiet nr 21
Beschreibung: Wzierniki - Pakiet nr 21
Interne Kennung: Wzierniki - Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Kieliszki i folie do kruszarek elektrycznych posiadanych przez Szpital - Pakiet nr 22
Beschreibung: Kieliszki i folie do kruszarek elektrycznych posiadanych przez Szpital - Pakiet nr 22
Interne Kennung: Kieliszki i folie do kruszarek elektrycznych posiadanych przez Szpital - Pakiet nr 22
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
Los: LOT-0023
Titel: Elektrody do defibrylatorów będących własnością Szpitala - Pakiet nr 23
Beschreibung: Elektrody do defibrylatorów będących własnością Szpitala - Pakiet nr 23
Interne Kennung: Elektrody do defibrylatorów będących własnością Szpitala - Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Akcesoria do systemu THOPAZ będącego własnością Szpitala - Pakiet nr 24
Beschreibung: Akcesoria do systemu THOPAZ będącego własnością Szpitala - Pakiet nr 24
Interne Kennung: Akcesoria do systemu THOPAZ będącego własnością Szpitala - Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zestaw do podaży podskórnej leku - Pakiet nr 25
Beschreibung: Zestaw do podaży podskórnej leku - Pakiet nr 25
Interne Kennung: Zestaw do podaży podskórnej leku - Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Wymienniki, rurki otolaryngologiczne - Pakiet nr 26
Beschreibung: Wymienniki, rurki otolaryngologiczne - Pakiet nr 26
Interne Kennung: Wymienniki, rurki otolaryngologiczne - Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Elektrody, korki, ostrza, koce grzewcze do urządzeń firmy 3M będących własnością Szpitala - Pakiet nr 27
Beschreibung: Elektrody, korki, ostrza, koce grzewcze do urządzeń firmy 3M będących własnością Szpitala - Pakiet nr 27
Interne Kennung: Elektrody, korki, ostrza, koce grzewcze do urządzeń firmy 3M będących własnością Szpitala - Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Proteza strzemiączka - Pakiet nr 28
Beschreibung: Proteza strzemiączka - Pakiet nr 28
Interne Kennung: Proteza strzemiączka - Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Akcesoria zużywalne do Videolaryngoskopu McGrath bedącego na wyposażeniu Szpitala - Pakiet nr 29
Beschreibung: Akcesoria zużywalne do Videolaryngoskopu McGrath bedącego na wyposażeniu Szpitala - Pakiet nr 29
Interne Kennung: Akcesoria zużywalne do Videolaryngoskopu McGrath bedącego na wyposażeniu Szpitala - Pakiet nr 29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31434000 Lithiumakkumulatoren
Los: LOT-0030
Titel: Dializatory wysokoprzepływowe - Pakiet nr 30
Beschreibung: Dializatory wysokoprzepływowe - Pakiet nr 30
Interne Kennung: Dializatory wysokoprzepływowe - Pakiet nr 30