See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kórházak takarítása
Beschreibung: Központosított közbeszerzési keretmegállapodások (továbbiakban: KM) kötése a 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet (továbbiakban: KEF Kr.) 1.§ hatálya alá tartozó intézmények, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó intézmények részére takarítási és egyéb higiéniás szolgáltatások nyújtására. Teljes körű napi-, időszakos-, nagy- és eseti takarítási, fertőtlenítési szolgáltatások nyújtása, valamint higiéniai töltőanyag kihelyezés az alanyi kör üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban. KEF Kr. hatálya alá tartozó intézmények adatai megközelítőleg: Összesen kb. 79 db fekvőbeteg-szakellátást nyújtó intézmény, 459 db telephely, összesen cca. 2 611 000 m2 alapterület.
Interne Kennung: EKR002176462024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Kórházak takarítása - BP és Országos Intézmények
Beschreibung: Központosított közbeszerzési keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése a 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet 1.§ hatálya alá tartozó intézmények, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó intézmények részére takarítási és egyéb higiéniás szolgáltatások nyújtására. Budapest és az Országos Intézmények területén lévő (egyes telephelyek tekintetében eltérés lehetséges) épületekben teljes körű napi-, időszakos-, nagy- és eseti takarítási, fertőtlenítési szolgáltatások nyújtása, valamint higiéniai töltőanyag kihelyezés a közbeszerzési dokumentum mellékletét képező Takarítás_Keret_Ártáblázat.xlsx fájl szerint. Valamennyi sorra (szolgáltatásra) kötelező az ajánlattétel. A szolgáltatások tartalmát a közbeszerzési dokumentumok műszaki leírása tartalmazza. Jelenleg a KEF Kr. hatálya alá tartozó intézmények (kötelezően csatlakozó szerveztet) Budapesten és az Országos Intézmények területén nagyságrendileg: 28 db fekvőbeteg-szakellátást nyújtó intézmény, 155 db telephely, összesen cca. 827 600 m2 alapterület. A KM hatálya alatt integrációs folyamat, önként csatlakozó Intézmény belépése, szervezeti átalakítás és/vagy feladatellátás átadás eredményeként telephelyek és/vagy épületek bevonásával, illetve a meglévő telephelyek és/vagy épületek kikerülésével a szerződés tárgya szerinti szolgáltatás mennyisége változhat. Az eljárás egy ajánlattevővel történő keretmegállapodás megkötésére irányul. [Kbt.104.§ (3)] Az egyedi szerződések megkötésére vagy megrendelésre a Kbt.105.§ (1) bek. b) pontja szerint kerülhet sor. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Interne Kennung: EKR002176462024/2
Los: LOT-0003
Titel: Kórházak takarítása - Nyugat-Magyarország
Beschreibung: Központosított közbeszerzési keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése a 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet 1.§ hatálya alá tartozó intézmények, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó intézmények részére takarítási és egyéb higiéniás szolgáltatások nyújtására. Nyugat-Magyarország területén lévő (egyes telephelyek tekintetében eltérés lehetséges) épületekben teljes körű napi-, időszakos-, nagy- és eseti takarítási, fertőtlenítési szolgáltatások nyújtása, valamint higiéniai töltőanyag kihelyezés a közbeszerzési dokumentum mellékletét képező Takarítás_Keret_Ártáblázat.xlsx fájl szerint. Valamennyi sorra (szolgáltatásra) kötelező az ajánlattétel. A szolgáltatások tartalmát a közbeszerzési dokumentumok műszaki leírása tartalmazza. Jelenleg a KEF Kr. hatálya alá tartozó intézmények (kötelezően csatlakozó szerveztet) Nyugat-Magyarországon nagyságrendileg: 29 db fekvőbeteg-szakellátást nyújtó intézmény, 147 db telephely, összesen cca. 861 400 m2 alapterület. A KM hatálya alatt integrációs folyamat, önként csatlakozó Intézmény belépése, szervezeti átalakítás és/vagy feladatellátás átadás eredményeként telephelyek és/vagy épületek bevonásával, illetve a meglévő telephelyek és/vagy épületek kikerülésével a szerződés tárgya szerinti szolgáltatás mennyisége változhat. Az eljárás egy ajánlattevővel történő keretmegállapodás megkötésére irányul. [Kbt.104.§ (3)] Az egyedi szerződések megkötésére vagy megrendelésre a Kbt.105.§ (1) bek. b) pontja szerint kerülhet sor. Ajánlatkérő tájékoztatja a ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Interne Kennung: EKR002176462024/3