2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli oraz portalu pasażera wraz z zakupem niezbędnej infrastruktury
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i integracja systemów sprzedaży i kontroli biletów funkcjonujących w Zarządzie Transportu Miejskiego w Rzeszowie, obejmująca rozbudowę systemów centralnych, aplikacji mobilnej, Portalu Pasażera, systemu e-Sklepu, systemu sprzedaży w biletomatach, oprogramowania kasowników oraz urządzeń kontrolerskich wraz z dostawą i uruchomieniem infrastruktury teleinformatycznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania rozbudowanego systemu. Zamówienie obejmuje wykonanie wszystkich prac projektowych, wdrożeniowych, integracyjnych, konfiguracyjnych i uruchomieniowych niezbędnych do przekazania kompletnego, zintegrowanego i gotowego do eksploatacji rozwiązania. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia nie obejmował: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Zgodnie z art. 2 pkt 12−14 Rozporządzenia 2019/881 w sprawie ENISA (Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa) oraz certyfikacji cyberbezpieczeństwa w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz uchylenia rozporządzenia (UE) nr 526/2013 (akt o cyberbezpieczeństwie) - produkt ICT to element lub grupa elementów sieci lub systemów informatycznych, - usługa ICT to usługa polegająca w pełni lub głównie na przekazywaniu, przechowywaniu, pobieraniu lub przetwarzaniu informacji za pośrednictwem sieci i systemów informatycznych, - proces ICT to zestaw czynności wykonywanych w celu projektowania, rozwijania, dostarczania lub utrzymywania produktów ICT lub usług ICT. 2. Wielkość/Zakres 1) Rozbudowa systemów centralnych. 2) Rozbudowa aplikacji mobilnej. 3) Rozbudowa Portalu Pasażera. 4) Rozbudowa systemu e-Sklepu. 5) Rozbudowa systemu sprzedaży w biletomatach. 6) Rozbudowa oprogramowania kasowników. 7) Rozbudowa funkcjonalności urządzeń kontrolerskich. 8) Dostawa, konfiguracja i uruchomienie infrastruktury teleinformatycznej obejmującej: • serwery rackowe wysokiej wydajności – 4 szt., • urządzenie zabezpieczające sieć (Firewall/UTM) – 1 szt., • usługę konfiguracji i migracji urządzenia zabezpieczającego – 1 usługa, • system operacyjny serwerowy dla platformy serwerowej – 16 licencji, • usługę konfiguracji i migracji środowiska wirtualizacyjnego – 1 usługa, • licencje systemu operacyjnego serwera – 150 szt., • licencje dostępu zdalnego do systemu serwerowego – 40 szt., • licencje systemu zarządzania bazą danych dla wielu rdzeni procesorów – 2 szt.. 9) Zapewnienie gwarancji i rękojmi na okres 60 miesięcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 3.1. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ); 3.2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami - stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach)
Interne Kennung: ZP-D.271.61.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31644000 Diverse Datenaufzeichnungsgeräte, 48820000 Server, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31644000 Diverse Datenaufzeichnungsgeräte, 48820000 Server, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z opcji