517467-2026 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer – Najem długoterminowy 2 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem dla Zespołu Ratownictwa Medycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNajem długoterminowy 2 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem dla Zespołu Ratownictwa Medycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy 2 szt. ambulansów typu C z wyposażeniem, zgodnie z załącznikiem nr 1.1 Formularz cenowy do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 2 części/pakiety: Pakiet nr 1: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem; Pakiet nr 2: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem. Termin dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego – do 90 dni od daty zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung251389-2026
Interne KennungDZ/PN/1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelNajem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem
BeschreibungNajem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.2 do SWZ
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungPakiet nr 2