2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług konserwacji budynków internatowych i kwater internatowych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Pomorskiego.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług konserwacji budynków internatowych i kwater internatowych znajdujących się w obszarze działania Oddziału Terenowego Pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2A i 2B do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniki nr 2A i 2B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 299975-2026
Interne Kennung: 049.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001