See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maitinimo paslaugos 2026 m. Lietuvos moksleivių dainų šventės dalyvių apgyvendinimo vietose I
Beschreibung: Pusryčiai, pietūs ir vakarienė apgyvendinimo vietose 2026 metų Lietuvos moksleivių dainų šventės metu Vilniuje
Vorherige Bekanntmachung: 317436-2026
Interne Kennung: 7706776
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus „Saulėtekio“ mokykloje-daugiafunkciniame centre
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus „Saulėtekio“ mokykloje-daugiafunkciniame centre
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems VšĮ Verslo ir sveikatingumo profesijos karjeros centro technologijos skyriaus bendrabutyje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems VšĮ Verslo ir sveikatingumo profesijos karjeros centro technologijos skyriaus bendrabutyje
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Maironio progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Maironio progimnazijoje
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus "Sietuvos" progimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus "Sietuvos" progimnazijoje
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus licėjuje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus licėjuje
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vyčio gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Vyčio gimnazijoje
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijoje
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Santaros gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Santaros gimnazijoje
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Užupio gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Užupio gimnazijoje
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Žiburio pradinėje mokykloje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Žiburio pradinėje mokykloje
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Levo Karsavino mokykloje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Levo Karsavino mokykloje
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Los: LOT-0014
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Verslo ir sveikatingumo profesinės karjeros centre
Beschreibung: Maitinimo paslaugos gyvenantiems Verslo ir sveikatingumo profesinės karjeros centre
Interne Kennung: 15