2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup bezemisyjnego taboru autobusowego na potrzeby czystego transportu na terenie MOF Busko-Zdrój” – II powt.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów zeroemisyjnych, przeznaczonych do komunikacji miejskiej, gminnej i międzymiastowej. Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia oczekuje dostawy 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów o napędzie elektrycznym o długości 8,0 m. ±12%. Oferowane pojazdy zostaną dostarczone z przeznaczeniem dla: 1) Gminy Busko-Zdrój – 3 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. 2) Gminy Stopnica - 2 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 319068-2026
Interne Kennung: RSID.271.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów zeroemisyjnych, przeznaczonych do komunikacji miejskiej, gminnej i międzymiastowej. Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia oczekuje dostawy 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów o napędzie elektrycznym o długości 8,0 m. ±12%. Oferowane pojazdy zostaną dostarczone z przeznaczeniem dla: 1) Gminy Busko-Zdrój – 3 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. 2) Gminy Stopnica - 2 sztuki autobusów elektrycznych o długości 8,0 m. ±12%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.