See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH CNS OZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego przyrządów pomiarowych wraz z instrukcjami obsługi oraz kartami gwarancyjnymi, w podziale na części. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 315524-2026
Interne Kennung: 031/MZP/2026/P/MRA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 1 – Dostawa testerów i sondy
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 – Dostawa testerów i sondy
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 2 – Dostawa analizatorów
Interne Kennung: Część nr 2 – Dostawa analizatorów
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 3 – Dostawa analizatorów sieci Ethernet i systemów transmisyjnych
Interne Kennung: Część nr 3 – Dostawa analizatorów sieci Ethernet i systemów transmisyjnych
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 4 – Dostawa tester wielofunkcyjnego okablowania
Interne Kennung: Część nr 4 – Dostawa tester wielofunkcyjnego okablowania
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 5 – Dostawa szerokopasmowego czujnika mocy RF
Interne Kennung: Część nr 5 – Dostawa szerokopasmowego czujnika mocy RF
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 6 – Dostawa analizatora widma
Interne Kennung: Część nr 6 – Dostawa analizatora widma
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 7 – Rozbudowa posiadanych urządzeń
Interne Kennung: Część nr 7 – Rozbudowa posiadanych urządzeń