517531-2025 - Planung
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Dodání, provoz a rozvoj systému interních certifikačních služeb pro EUDIW
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodání, provoz a rozvoj systému interních certifikačních služeb pro EUDIW
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je návrh, vývoj a implementace systému interních certifikačních služeb pro Evropskou peněženku digitální identity (EUDIW), a to včetně dodání a instalace hardware a certifikace systému a následného poskytování služeb provozu a ad-hoc služeb (rozvojových a konzultačních). Předmětem jednotlivých částí plnění bude zejména: a) Vývojové práce (software) b) Dodání hardware c) Implementační práce pro software a hardware d) Služba zajištění certifikace; e) Služby provozu: e.1. Podpora software e.2. Podpora hardware (maintenance) e.3. Pravidelná údržba / profylaxe e.4. Řešení incidentů f) Ad-hoc služby (rozvoj a konzultace)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 32420000 Netzausrüstung, 48810000 Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72610000 Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 48810000 Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72610000 Computerunterstützung