517541-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektronische Ausstattung – Dostawa sprzętu multimedialnego i sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu multimedialnego i sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu multimedialnego i sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) - Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent: „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Cel szczegółowy Komponentu A3. Doskonalenie systemu edukacji, mechanizmów uczenia się przez całe życie w kierunku lepszego dopasowania do potrzeb nowoczesnej gospodarki, wzrostu innowacyjności, zwiększenia transferu nowych technologii oraz zielonej transformacji, Reforma A.3.1 Kadry dla nowoczesnej gospodarki – poprawa dopasowania umiejętności i kwalifikacji do wymogów rynku pracy w związku z wdrażaniem nowych technologii w gospodarce oraz zieloną i cyfrową transformacją Inwestycja A3.1.1 „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 (słownie: dwie) Części: 1) Część I – dostawa sprzętu multimedialnego 2) Część II – dostawa sprzętu medycznego 3. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I i Załączniku nr 2 dla Części II do niniejszej specyfikacji. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 i nr 2 do SWZ parametry techniczne urządzeń stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Z zastrzeżeniem treści zawartych w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części I i II (w których to określono konkretny wymiar gwarancji dla poszczególnych pozycji asortymentowych), Zamawiający wymaga zaoferowania 24-miesięcznej gwarancji jakości na przedmiot zamówienia. 5. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić szkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń, objętych przedmiotem zamówienia (zarówno w ramach Części I jak i Części II). Szkolenie winno odbyć się w terminie uprzednio uzgodnionym z Zamawiającym. 6. Miejsce realizacji zamówienia – dostaw w ramach Części I i II: Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 61, 33 – 300 Nowy Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.
Interne KennungBCU.261.5-1/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32570000 Kommunikationsanlage, 32580000 Datenanlagen, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - dostawa sprzętu multimedialnego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części I jest dostawa sprzętu multimedialnego w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) - Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent: „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Cel szczegółowy Komponentu A3. Doskonalenie systemu edukacji, mechanizmów uczenia się przez całe życie w kierunku lepszego dopasowania do potrzeb nowoczesnej gospodarki, wzrostu innowacyjności, zwiększenia transferu nowych technologii oraz zielonej transformacji, Reforma A.3.1 Kadry dla nowoczesnej gospodarki – poprawa dopasowania umiejętności i kwalifikacji do wymogów rynku pracy w związku z wdrażaniem nowych technologii w gospodarce oraz zieloną i cyfrową transformacją Inwestycja A3.1.1 „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I do specyfikacji. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ parametry techniczne urządzeń stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 3. Miejsce realizacji zamówienia – dostaw w ramach Części I : Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 61, 33 – 300 Nowy Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32420000 Netzausrüstung, 32570000 Kommunikationsanlage, 32580000 Datenanlagen, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Dostawa sprzętu medycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ramach Części II jest dostawa sprzętu medycznego w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) - Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent: „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Cel szczegółowy Komponentu A3. Doskonalenie systemu edukacji, mechanizmów uczenia się przez całe życie w kierunku lepszego dopasowania do potrzeb nowoczesnej gospodarki, wzrostu innowacyjności, zwiększenia transferu nowych technologii oraz zielonej transformacji, Reforma A.3.1 Kadry dla nowoczesnej gospodarki – poprawa dopasowania umiejętności i kwalifikacji do wymogów rynku pracy w związku z wdrażaniem nowych technologii w gospodarce oraz zieloną i cyfrową transformacją Inwestycja A3.1.1 „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 2 dla Części II do specyfikacji. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 2 do SWZ parametry techniczne urządzeń stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 3.Miejsce realizacji zamówienia – dostaw w ramach Części II: Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 61, 33 – 300 Nowy Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte