2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Zamówienie zostało podzielone na 5 części. Opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Opracowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i liderskich dla kadry zarządzającej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy. 2) Przygotowanie i realizacja dwupoziomowego programu treningowego z obszaru biostrukturalnej analizy zachowań i komunikacji, tzw. STRUCTOGRAM®, dedykowanego kadrze zarządzającej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy 3) Opracowanie i przeprowadzenie szkoleń budujących i rozwijających umiejętności i kompetencje trenerskie typu „Train the Trainer” dla grupy pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. 4) Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego dla kadry opiekuńczej zatrudnionej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy z zakresu wspierania rozwoju sensorycznego dzieci do lat 3, w tym wykorzystania pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia stosowanego w codziennej pracy z dziećmi. 5) Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkolenia na poziomie podstawowym z zakresu nauki gry na ukulele dla kadry opiekuńczej Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
Interne Kennung: ZP.26.40.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i liderskich dla kadry zarządzającej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy
Beschreibung: Opracowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i liderskich dla kadry zarządzającej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Przygotowanie i realizacja dwupoziomowego programu treningowego z obszaru biostrukturalnej analizy zachowań i komunikacji, tzw. STRUCTOGRAM®, dedykowanego kadrze zarządzającej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy
Beschreibung: Przygotowanie i realizacja dwupoziomowego programu treningowego z obszaru biostrukturalnej analizy zachowań i komunikacji, tzw. STRUCTOGRAM®, dedykowanego kadrze zarządzającej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Opracowanie i przeprowadzenie szkoleń budujących i rozwijających umiejętności i kompetencje trenerskie typu „Train the Trainer” dla grupy pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
Beschreibung: Opracowanie i przeprowadzenie szkoleń budujących i rozwijających umiejętności i kompetencje trenerskie typu „Train the Trainer” dla grupy pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
Interne Kennung: Częśćnr 3
Los: LOT-0004
Titel: Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego dla kadry opiekuńczej zatrudnionej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy z zakresu wspierania rozwoju sensorycznego dzieci do lat 3, w tym wykorzystania pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia stosowanego w codziennej pracy z dziećmi.
Beschreibung: Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego dla kadry opiekuńczej zatrudnionej w Zespole Żłobków m.st. Warszawy z zakresu wspierania rozwoju sensorycznego dzieci do lat 3, w tym wykorzystania pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia stosowanego w codziennej pracy z dziećmi.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkolenia na poziomie podstawowym z zakresu nauki gry na ukulele dla kadry opiekuńczej Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Beschreibung: Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkolenia na poziomie podstawowym z zakresu nauki gry na ukulele dla kadry opiekuńczej Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
Interne Kennung: Częśćnr5