517552-2025 - Ergebnis
Tschechien – Landwirtschaftsmaschinen – Nákup 2 ks kolových traktorů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup 2 ks kolových traktorů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup 2 ks kolových traktorů pro zajištění rostlinné výroby a chod stájí Národního hřebčína Kladruby nad Labem.
Interne KennungVZ 22/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0002
TitelČást 1
BeschreibungSpecifikace předmětu pro 1. část veřejné zakázky: 1 ks kolový traktor s min. výkonem 101 kW. - Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka kolového traktoru s minimálními technickými parametry dle Přílohy č. 6 zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0003
TitelČást 2
BeschreibungSpecifikace předmětu pro 2. část veřejné zakázky: 1 ks kolový traktor s min. výkonem 65 kW vybavený čelním nakladačem. - Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka kolového traktoru s minimálními technickými parametry dle Přílohy č. 7 zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 2