See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Műtéti szettek beszerzése - Konszig. Raktár
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni. Részletek a műszaki specifikációban. Az ajánlati díj tartalmazza a szállítási költséget, továbbá tartalmazza a behozatallal, forgalomba hozatallal kapcsolatban felmerülő összes költséget (vám, adók, díjak, illetékek, szükséges hatósági engedélyek díja, egyéb), valamennyi járulékos költséget, díjat, de nem tartalmazza az általános forgalmi adót.
Vorherige Bekanntmachung: 040108-2026
Interne Kennung: EKR001714962025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Boka-lábszár
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni az alábbiak szerint: 2. rész: Boka-lábszár (720 szett) Részletekért lásd a műszaki specifikációban megfogalmazottakat.
Interne Kennung: EKR001714962025/2
Los: LOT-0007
Titel: Nőgyógyászati laparotómiás csomag
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni az alábbiak szerint: 7. rész: Nőgyógyászati laparotómiás csomag (224 szett) Részletekért lásd a műszaki specifikációban megfogalmazottakat.
Interne Kennung: EKR001714962025/7
Los: LOT-0008
Titel: Conisatio szett
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni az alábbiak szerint: 8. rész: Conisatio szett (180 szett) Részletekért lásd a műszaki specifikációban megfogalmazottakat.
Interne Kennung: EKR001714962025/8
Los: LOT-0013
Titel: LC
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni az alábbiak szerint: 13. rész: LC (980 szett) Részletekért lásd a műszaki specifikációban megfogalmazottakat.
Interne Kennung: EKR001714962025/13
Los: LOT-0014
Titel: Általános izoláló csomag
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni az alábbiak szerint: 14. rész: Általános izoláló csomag (1184 szett) Részletekért lásd a műszaki specifikációban megfogalmazottakat.
Interne Kennung: EKR001714962025/14
Los: LOT-0017
Titel: Tonsillectomia füll-orr-gége
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni az alábbiak szerint: 17. rész: TONSILLECTOMIA_FÜLL_ORR_GÉGE (100 szett) Részletekért lásd a műszaki specifikációban megfogalmazottakat.
Interne Kennung: EKR001714962025/17
Los: LOT-0018
Titel: Arthroszkópos szett
Beschreibung: Ajánlatkérő 19 részben kíván különféle műtéti szetteket beszerezni az alábbiak szerint: 18. rész: Arthroszkópos szett (96 szett) Részletekért lásd a műszaki specifikációban megfogalmazottakat.
Interne Kennung: EKR001714962025/18