See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozu uczniów do i ze szkół na terenie Gminy Miejskiej Kraków w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i ze szkół na terenie Gminy Miejskiej Kraków w dni powszednie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r. poz. 1211) środkami transportu sprawnymi technicznie i przystosowanymi do przewozów pasażerskich. Przewozem objęci będą uczniowie 8 placówek: 1) Szkoły Podstawowej nr 27 w Krakowie, ul. Podedworze 16; 2) Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie, ul. Skośna 8; 3) Szkoły Podstawowej nr 54 w Krakowie, ul. Tyniecka 122; 4) Szkoły Podstawowej nr 74 w Krakowie, ul. Branicka 26; 5) Szkoły Podstawowej nr 80 w Krakowie, os. Na Skarpie 8; 6) Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, ul. Skotnicka 86; 7) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Krakowie, ul. Wrony 115; 8) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Krakowie, ul. Prawocheńskiego 7. Opiekę nad przewożonymi uczniami (opiekunów) zapewnia Wykonawca.
Vorherige Bekanntmachung: 293752-2025
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzysta z możliwości skrócenia terminu wskazanej w art. 138 ust. 4 ustawy PZP, zgodnie z którym Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 (- licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi publikacji Unii Europejskiej), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 tejże ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Szkoła Podstawowa nr 27 w Krakowie, ul. Podedworze 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Szkoła Podstawowa nr 53 w Krakowie, ul. Skośna 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Szkoła Podstawowa nr 54 w Krakowie, ul. Tyniecka 122
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 54 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Szkoła Podstawowa nr 74 w Krakowie, ul. Branicka 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 74 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Szkoła Podstawowa nr 80 w Krakowie, os. Na Skarpie 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i ze Szkoły Podstawowej nr 80 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Krakowie, ul. Skotnicka 86
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Krakowie, ul. Wrony 115
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Krakowie, ul. Prawocheńskiego 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od września 2025 r. do czerwca 2026 r. usług przewozu uczniów do i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Krakowie. Więcej informacji podano w SWZ.
Interne Kennung: MCOO/ZP/R/10/25 - Część 8