517577-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Geräte – Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului „Dotarea laboratorului de microbiologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia” – LOT RELUAT– cod SMIS 328929
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului „Dotarea laboratorului de microbiologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia” – LOT RELUAT– cod SMIS 328929
Beschreibung: Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului „Dotarea laboratorului de microbiologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia” – LOT RELUAT– cod SMIS 328929 - conform caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Echipamente generale și de suport pentru laboratorul de microbiologie-conform fiselor tehnice si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 1