2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bieliny oraz PSZOK Gminy Bieliny
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Bieliny wraz z ich transportem i zagospodarowaniem, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zagospodarowanie zebranych odpadów musi odbywać się zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587). 2. Opis przedmiotu zamówienia: 2.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bieliny wraz z ich transportem i zagospodarowaniem w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. 2.2. Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez mieszkańców nieruchomości na terenie Gminy Bieliny obejmuje: a)odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b)odbiór mebli i innych odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio z terenu nieruchomości (wystawki), na których zamieszkują mieszkańcy, c)odbiór zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych bezpośrednio z terenu nieruchomości (wystawki), na których zamieszkują mieszkańcy, d)wyposażenie nieruchomości w worki do gromadzenia odpadów zmieszanych i segregowanych; e)odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie i gromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanym na terenie Gminy Bieliny wraz z wyposażeniem tego punktu w odpowiednie pojemniki i kontenery do gromadzenia odpadów. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ, stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZP 271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Bieliny wraz z ich transportem i zagospodarowaniem, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zagospodarowanie zebranych odpadów musi odbywać się zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587). 2. Opis przedmiotu zamówienia: 2.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bieliny wraz z ich transportem i zagospodarowaniem w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. 2.2. Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez mieszkańców nieruchomości na terenie Gminy Bieliny obejmuje: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) odbiór mebli i innych odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio z terenu nieruchomości (wystawki), na których zamieszkują mieszkańcy, c) odbiór zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych bezpośrednio z terenu nieruchomości (wystawki), na których zamieszkują mieszkańcy, d) wyposażenie nieruchomości w worki do gromadzenia odpadów zmieszanych i segregowanych; e) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie i gromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanym na terenie Gminy Bieliny wraz z wyposażeniem tego punktu w odpowiednie pojemniki i kontenery do gromadzenia odpadów. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ, stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ.