See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i modernizacja infrastruktury technicznej w portach w Szczecinie i w Świnoujściu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury technicznej w portach w Szczecinie i w Świnoujściu”. Inwestycja obejmuje: a) budowę nowej i modernizację istniejącej infrastruktury technicznej obejmującej: • Sieci wodociągowe, • Sieci ciepłownicze i gazowe, • Kanalizację wód opadowych, • Kanalizację sanitarną, • Sieci elektroenergetyczne, • Sieci teletechniczne (m.in. modernizacja systemu monitoringu oraz systemu telemetrycznego, automatyzacja obsługi bram wjazdowych), • Sieć wody ppoż./technicznej, b) wykonanie niezbędnych wyburzeń i rozbiórek, c) wykonanie wszelkiej niezbędnej infrastruktury technicznej, potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania (np. drogi dojazdowe, obrukowania, bariery ochronne, itp.), d) zaprojektowanie i wykonanie czasowej i stałej organizacji ruchu, itp., e) usunięcie drzew i krzewów kolidujących z realizowaną inwestycją.
Interne Kennung: OZ-092/7/IP-10/2020
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury technicznej w portach w Szczecinie i w Świnoujściu”. Inwestycja obejmuje m.in.: a) budowę nowej i modernizację istniejącej infrastruktury technicznej obejmującej: • Sieci wodociągowe, • Sieci ciepłownicze i gazowe, • Kanalizację wód opadowych, • Kanalizację sanitarną, • Sieci elektroenergetyczne, • Sieci teletechniczne (m.in. modernizacja systemu monitoringu oraz systemu telemetrycznego, automatyzacja obsługi bram wjazdowych), • Sieć wody ppoż./technicznej, b) wykonanie niezbędnych wyburzeń i rozbiórek, c) wykonanie wszelkiej niezbędnej infrastruktury technicznej, potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania (np. drogi dojazdowe, obrukowania, bariery ochronne, itp.), d) zaprojektowanie i wykonanie czasowej i stałej organizacji ruchu, itp., e) usunięcie drzew i krzewów kolidujących z realizowaną inwestycją. e) usunięcie drzew i krzewów kolidujących z realizowaną inwestycją. Wymagany przez Zamawiającego termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 31.10.2023 r. Zgodnie z art. 134 ust. 6 pkt 3 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w zakresie: a) robót konstrukcyjno - budowlanych, w tym robót ziemnych wraz z czynnościami i robotami towarzyszącymi, b) robót drogowych, c) robót rozbiórkowych naziemnych i podziemnych, d) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, e) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, f) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych oraz systemu telemetrycznego, Stanowiących nie więcej niż 20 % wartości zamówienia podstawowego. Przedmiotowe zamówienia będą realizowane w zależności od potrzeb i środków finansowych jakie Zamawiający będzie posiadał. Warunki udzielenia podobnych zamówień dla każdego z ww. zakresu: zamówienia podobne udzielone zostaną w trybie zamówienia z wolnej ręki, po wcześniejszym przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą, w szczególności w zakresie warunków umowy, w tym ceny, terminu wykonania, okresu gwarancji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen