517616-2026 - Wettbewerb
Lettland – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Pārtikas produktu piegāde Ludzas novada pašvaldības iestādēm pilsētās un pagastos
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Ludzas novada pašvaldības iestādēm pilsētās un pagastos
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Ludzas novada pašvaldības iestādēm pilsētās un pagastos
Interne Kennung: LNP 2026/80
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Piens un piena produkti
Los: LOT-0002
Titel: Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai paredzētās zivis un zivju produkti
Los: LOT-0003
Titel: Gaļa un gaļas produkti
Los: LOT-0004
Titel: Saldēti produkti
Los: LOT-0005
Titel: Gaļa un gaļas pārstrādes produkti
Los: LOT-0006
Titel: Svaigi augļi un dārzeņi
Los: LOT-0007
Titel: Dārzeņi un apstrādātie dārzeņi
Los: LOT-0008
Titel: Bakalejas produkti
Los: LOT-0009
Titel: Maize un svaigi mīklas izstrādājumi
Los: LOT-0010
Titel: Saldētas ogas, dārzeņi
Los: LOT-0011
Titel: Medus