2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego - aparat Ekg, łóżeczka noworodkowe, materac przeciwodleżynowy, pompy infuzyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakietach (1-4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a (pakiety 1-4) do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu medycznego określonego w Pakiecie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakiecie nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu medycznego określonego w Pakiecie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakiecie nr 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu medycznego określonego w Pakiecie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakiecie nr 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu medycznego określonego w Pakiecie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, określonego w Pakiecie nr 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców