517627-2026 - Wettbewerb
Finnland – Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle – Lajittelemattoman jätteen kuormaus-, siirtokuljetus ja käsittelypalvelu Lapin Jätehuoltokuntayhtymän jäteasemilta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lajittelemattoman jätteen kuormaus-, siirtokuljetus ja käsittelypalvelu Lapin Jätehuoltokuntayhtymän jäteasemilta
Beschreibung: Urakka koskee kunnan vastuulla olevan lajittelemattoman jätteen kuormausta, kuljetusta ja käsittelyä kaikilta tilaajan jäteasemilta tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti. Urakka suoritetaan kuljetuksen ja käsittelyn yksikköhintoihin pohjautuvana urakkana.
Interne Kennung: 621944
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0000