2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a opravy analogové infrastruktury v sítích MKS a TSK
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem na poskytování služeb spočívajících v poskytování servisních služeb a oprav analogové infrastruktury v sítích městského kamerového systému hlavního města Prahy (dále jen „MKS“) a kamerového systému Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a. s., se sídlem Praha 7, Holešovice, Veletržní 1623/24, IČO: 034 47 286, zapsané u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 20059 (dále jen „TSK“). Předmět plnění Veřejné zakázky je podrobně specifikován v Příloze č. 2 této Zadávací dokumentace („Závazný návrh Rámcové dohody“) vč. jejích příloh (zejména Příloha č. 1 závazného návrhu Rámcové dohody – Technická specifikace a Příloha č. 2 závazného návrhu Rámcové dohody – Ceník).
Vorherige Bekanntmachung: 407223-2023
Interne Kennung: MKS_02_2023_ONR_RD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Q2/2026_Servis a opravy analogové infrastruktury v sítích MKS a TSK
Interne Kennung: Q2/2026