See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst koffie
Beschreibung: Levering van koffie (volgens perceel) voor ziekenhuizen AZ Groeninge Kortrijk en SJK Izegem. Levering, plaatsing en onderhoud van bijhorende toestellen.
Interne Kennung: PPP0UV-858/6320/2026/894
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VRIESDROOGKOFFIE Warme drankautomaten voor verdeelkeukens, verzorgingsafdelingen, in bruikleen en inclusief all-in onderhoduscontract
Beschreibung: Leveren van vriesdroogkoffie voor de te leveren en onderhouden vriesdroogkoffietoestellen op de verschillende verdeelkeukens en verzorgingsafdelingen.
Interne Kennung: 2026/894_1
Los: LOT-0002
Titel: KOFFIE IN POUCHES: Warme drankenautomaten voor administratieve diensten en verpleegkeukens, in bruikleen en inclusief all-in onderhoudscontract.
Beschreibung: KOFFIE IN POUCHES: Warme drankenautomaten voor administratieve diensten en verpleegkeukens, in bruikleen en inclusief all-in onderhoudscontract.
Interne Kennung: 2026/894_2
Los: LOT-0003
Titel: BONENKOFFIE EN DIVERSEN: Warme drankenautomaten in bruikleen en inclusief all-in onderhoudscontract
Beschreibung: BONENKOFFIE EN DIVERSEN: Warme drankenautomaten in bruikleen en inclusief all-in onderhoudscontract
Interne Kennung: 2026/894_3
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0UV-858/6320/2026/894
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15861000 Koffie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/894_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026/894_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026/894_3