2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vaste & mobiele telefonie t.b.v. GGD Hart voor Brabant, GGD West Brabant, Regionale Ambulance Voorziening BMWN en GGD Noord Oost Gelderland
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één Inschrijver voor de levering van vaste en mobiele communicatiediensten, inclusief vast-mobielintegratie, een piketdienstfunctionaliteit, een klantcontactcenterfunctionaliteit basisvariant en een klantcontactcenter omnichannel. Deze Europese openbare aanbesteding beoogt het contracteren van een professionele, flexibele en schaalbare leverancier die in staat is om deze communicatiediensten als totaaloplossing aan te bieden én te implementeren inclusief ondersteuning en beheer. Zie verder het aanbestedingsdocument. De gewenste situatie bestaat uit één geïntegreerde telefonieoplossing. De oplossing moet niet alleen aansluiten op de huidige ICT-omgeving van de Aanbestedende dienst, maar ook voldoen aan de hoge eisen die gelden voor crisisorganisaties. Dit betekent onder meer dat beschikbaarheid, flexibiliteit en schaalbaarheid onder piekbelasting (zoals tijdens pandemieën of rampen) structureel gegarandeerd zijn. Op de uitvoering van de overeenkomst(en) zijn de GIBIT 2023 van toepassing.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-7516
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De inschrijvingen worden beoordeeld op basis van het gunningscriterium “Beste prijs-kwaliteitverhouding”, waarbij de volgende subgunningscriteria gehanteerd worden: 1. Inschrijfprijs; 2. Kwaliteit. De opdracht betreft geen (onnodige) clustering van werkzaamheden en de opdracht is niet onderverdeeld in percelen. De uit te voeren werkzaamheden vormen een logisch samenhangend, onlosmakelijk met elkaar verbonden geheel. Dit omdat het gebruik van eenzelfde telefonie-oplossingen door zowel de GGD HvB als de GGD WB, de GGD NOG en de RAV BMWN voordelen biedt in het beheer, contractmanagement, de administratieve onderdelen, maar ook op het gebied van efficiëntie en effectiviteit. Dit mede doordat de projectbegeleiding van de implementatie, het beheer van de telefonie-oplossing en het contractmanagement voor alle vier afzonderlijke organisaties (GGD HvB, GGD WB, GGD NOG en RAV BMWN) is belegd bij het samenwerkingsverband HSC. Daarbij creëert deze samenhang geen onnodige beperkingen voor de markt, met name geen beperking in de toegang van het MKB tot deze opdracht. Ondernemers kunnen immers zowel in combinatie als in de constructie hoofdaannemer/onderaannemer inschrijven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vaste & mobiele telefonie t.b.v. GGD Hart voor Brabant, GGD West Brabant, Regionale Ambulance Voorziening BMWN en GGD Noord Oost Gelderland.
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één Inschrijver voor de levering van vaste en mobiele communicatiediensten, inclusief vast-mobielintegratie, een piketdienstfunctionaliteit, een klantcontactcenterfunctionaliteit basisvariant en een klantcontactcenter omnichannel. Deze Europese openbare aanbesteding beoogt het contracteren van een professionele, flexibele en schaalbare leverancier die in staat is om deze communicatiediensten als totaaloplossing aan te bieden én te implementeren inclusief ondersteuning en beheer. zie verder het aanbestedingsdocument. De gewenste situatie bestaat uit één geïntegreerde telefonieoplossing. De oplossing moet niet alleen aansluiten op de huidige ICT-omgeving van de Aanbestedende dienst, maar ook voldoen aan de hoge eisen die gelden voor crisisorganisaties. Dit betekent onder meer dat beschikbaarheid, flexibiliteit en schaalbaarheid onder piekbelasting (zoals tijdens pandemieën of rampen) structureel gegarandeerd zijn.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan optioneel worden verlengd.