517641-2025 - Ergebnis
Polen – Sportgeräte und -ausrüstungen – DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPORTOWYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ARTYKUŁÓW SPORTOWYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (tj. nieużywanego, niekopiowanego, nieprzerabianego) sprzętu, odzieży i obuwia sportowego do magazynów znajdujących się na terenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, ul. Silniki 1 w Poznaniu, przeznaczonych dla żołnierzy oraz pracowników Resortu Obrony Narodowej będących na zaopatrzeniu 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego (dalej 31BLT). Koszt transportu pokryje Wykonawca i wliczy w koszt dostawy. 2. Zamawiający przypomina że, zgodnie z art. 305 Prawa Własności Przemysłowej znaki towarowe podlegają ochronie. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie składa się z 9 zadań, tj.: Zadanie nr 1 – odzież sportowa, Zadanie nr 2 – obuwie sportowe, Zadanie nr 3 – sprzęt sportowy, Zadanie nr 4 – odzież sportowa dla CWZS, Zadanie nr 5 – obuwie sportowe dla CWZS Zadanie nr 6 – sprzęt sportowy dla CWZS, Zadanie nr 7 – sprzęt szermierczy dla CWZS, Zadanie nr 8 – sprzęt strzelecki dla CWZS, Zadanie nr 9 – kombinezony do akrobacji. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, do których Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne.
Vorherige Bekanntmachung289453-2025
Interne KennungZP 27/IV/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. odzież sportowa
BeschreibungMinimalne wymagane parametry artykułów sportowych znajdują się w zał. nr 1a do SWZ (Formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, gwarancji, kar zawarte są w załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2. obuwie sportowe
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3. sprzęt sportowy
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4. odzież sportowa dla CWZS
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel5. obuwie sportowe dla CWZS
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel6. sprzęt sportowy dla CWZS
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titel7. sprzęt szermierczy dla CWZS
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titel8. sprzęt strzelecki dla CWZS
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titel9. kombinezony do akrobacji.
Interne Kennung9