517653-2026 - Ergebnis
Niederlande – Gebäudereinigung – Aanbesteding schoonmaakonderhoud Centraal Museum Utrecht
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanbesteding schoonmaakonderhoud Centraal Museum Utrecht
BeschreibungAanbesteding schoonmaakonderhoud Centraal Museum Utrecht Zie perceel
Interne KennungEA/ITX/2026/CM/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0000
TitelAanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing Centraal Museum Utrecht
BeschreibungSchoonmaakonderhoud en glasbewassing Schoonmaakonderhoud van 6 locaties. Omvang: ongeveer 7.610 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, depots, expositie ruimte, tentoonstellingsruimte, sanitaire ruimten, verkeersruimte, restauratieve voorziening
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung