2. Verfahren
Verfahren
Titel: Baggerwerkzaaheden Noordwest Overijssel
Beschreibung: Een goede bereikbaarheid en bevaarbaarheid van de provinciale vaarwegen is van essentieel belang voor de regionale economie en de leefbaarheid. Om de recreatie- en of beroepsvaart goed te kunnen faciliteren moeten de vaargeulen in Noordwest Overijssel en de aanliggende aanloopgebieden op voldoende diepte (=onderhoudsdiepte) worden gebracht. De waarde van de gehele RAW-Raamovereenkomst over de totale looptijd van vier (4) jaar is € 17.000.000, -
Interne Kennung: WK-2025-08
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WK-2025-08 - Kanalen (grotendeels) te Noordwest Overijssel
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden - afstemmen voorgenomen werkzaamheden met omgeving - het uitvoeren van de graafmelding - het inrichten van weilanddepots - hydraulisch baggeren trajecten van vaarwegen - mechanisch baggeren van vaarwegen - vervoeren van de baggerspecie naar diverse eindbestemmingen - uitvoeren van bijkomende werkzaamheden - ter beschikking stellen van personeel en materieel. Contractwaarde: 17.000.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiële looptijd, kan er nog twee (2) keer verlengd worden met één (1) jaar (enkelzijdig)
517678-2026 - Resultaat
Nederland – Bagger- en pompwerkzaamheden – Baggerwerkzaaheden Noordwest Overijssel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: WK-2025-08
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: