517687-2026 - Ergebnis
Estland – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Soodla ja KVKP teed
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soodla ja KVKP teed
Beschreibung: Tehnilises kirjelduse punkt 3. Tellitavad teenused all on kirjeldatud viis erinevat teelõiku. Antud hanke käigus otsime teostajat tehnilises kirjelduses välja toodud alapunktidele 3.2 Soodla-Koitjärve ja 3.4 Kuru ülesõidu tee. KOHUSTUSLIK on eelnevalt objektiga tutvuda Kuru ülesõidu teel, Soodla-Koitjärvel on objektiga tutvumine eelnevalt soovituslik. Tutvumiseks registreerida e-posti aadressil rauno.valk@rkik.ee , edastades objektiga tutvuma tuleva isiku nime, isikukoodi ja telefoni numbri. TUTVUMISE KUUPÄEVAD on 25.06.2026, 26.06.2026 ja 29.06.2026. Täpsem kellaaeg tuleb kokku leppida kontaktisikuga, tel 5343 4111. Tööde teostamise perioodi vahemik on Juuli ja August. Hiljemalt Augusti lõpuks peab olema võimalik teid jälle täiel määral kasutada. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312294-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategooria 1 - Teede remont ja korrashoid
Interne Kennung: 312294-0001