2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do badań POCT w SOR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych (zwanych dalej towarem) z dzierżawą analizatora do badań POCT i lodówki (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy), zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i Parametrami technicznymi stanowiącymi zał. 1a do SWZ. 2. Zgodnie z art. 139 Ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej.
Interne Kennung: 87/PN/ZP/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie zastosowania procedury wskazanej w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP – Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet
Optionen:
Beschreibung der Optionen: OPCJA. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej wartości zamówienia podstawowego. Wartość zamówień w ramach prawa opcji nie będzie przekraczała 50% wartości podstawowej towaru. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa wzór umowy. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Niekorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.