2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania, pielęgnacji oraz wycinki drzew na terenach Zamku w Malborku, Oddziału w Sztumie i Oddziału w Kwidzynie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu i pielęgnacji zieleni wysokiej oraz wycinki drzewa na terenie Zespołu Zamkowego w Malborku, Oddziału Zamku w Sztumie i Oddziału Zamku w Kwidzynie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ tj. projekt umowy oraz załączniki do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 307917-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.2611.15.2025.mw
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1Opcje: 1)W ramach prawa opcji przewiduje się możliwość zmniejszenia jak i zwiększenia przedmiotu zamówienia, 2)Zamawiający w ramach prawa opcji zastrzega sobie możliwość zmniejszenia przedmiotu zamówienia (tj. ilości zamawianych usług ilości pielęgnacji, wycinki, i innych prac przewidzianych do wykonania na drzewach określonych w tabeli nr 1 Działu V OPZ), w okresie realizacji umowy, w zależności od jego rzeczywistych potrzeb do 2% przedmiotu zamówienia wycenionego przez Wykonawcę w formularzu cenowym, który stanowi załącznik nr 7 do umowy, 3)Zamawiający poza zadaniami, czynnościami związanymi z pielęgnacją i wycinką drzew wskazanymi w Tabeli nr 1 Działu V OPZ, zastrzega sobie możliwość zwiększenia przedmiotu zamówienia w zakresie pielęgnacji. Pielęgnacja będzie polegać na: a)cięciach sanitarnych zgodnie z pojęciem określonym w Dziale IV pkt. 4 OPZ. Pielęgnacja do wykonania maksymalnie na 10 sztukach drzew, b)poprawie warunków siedliskowych zgodnie z pojęciem określonym w Dziale IV pkt. 9 OPZ. Pielęgnacja do wykonania maksymalnie na 3 sztukach drzew, c)montażu wiązań zgodnie z pojęciem określonym w Dziale IV pkt. 7 OPZ. Pielęgnacja do wykonania maksymalnie na 2 sztukach drzew. 4)Szczegółowe zapisy dot. prawa opcji zostały określone w § 17 projektu umowy.