517773-2026 - Ergebnis
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Plansoftware en Toepasbare regels
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlansoftware en Toepasbare regels
BeschreibungPlansoftware en toepasbare regels Een overeenkomst voor plansoftware en toepasbare regels voor 4+2+2 jaar
Interne Kennung-
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungEen overeenkomst voor plansoftware en Toepasbare regels, voor de duur van 4 jaar en tweemaal twee jaar verlengen.
Interne Kennung1