517787-2026 - Wettbewerb
Estland – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen – Paldiski Lõunasadama raudteede korrashoiutööde ning avariirikete kõrvaldamise teenuse osutamine (kordus)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paldiski Lõunasadama raudteede korrashoiutööde ning avariirikete kõrvaldamise teenuse osutamine (kordus)
Beschreibung: Riigihanke esemeks on Paldiski Lõunasadama raudteede, pöörangute ja ülesõidukohtade ülevaatuse ja korrashoiutööde tegemine ning avariirikete kõrvaldamine liiklusohutuse tagamiseks raudteedel. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313357-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000