2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Krzywda
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest: „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Krzywda” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) wykonanie projektu wykonawczego oraz jego uzgodnienie z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego – PGE Dystrybucja SA Rejon Siedlce przed rozpoczęciem instalacji oraz zawarcie umowy z OSD o współpracy przy modernizacji oświetlenia drogowego i ulicznego, 2) demontaż 845 szt. istniejących opraw, 3) dostawa opraw oświetleniowych ulicznych LED, zgodnych ze złożoną ofertą, w miejsce prowadzenia prac instalacyjnych w ilości 845 szt. (posiadających możliwość zdalnego bezprzewodowego sterowania indywidualnie każdej oprawy), 4) instalację dostarczonych opraw oświetlenia zewnętrznego na wysięgnikach i słupach zgodnie z "Opisem wymagań dotyczących wydajności i funkcjonalności modernizacji oświetlenia ulicznego w Gminie Krzywda” (załącznik nr 1 do SWZ, tabele), w ilości 845 szt., 5) uruchomienie systemu sterowania oświetleniem wraz z instalacją aplikacji do zarządzania systemem, 6) wykonanie pomiarów natężenia oświetlenia dla wskazanych przez Zamawiającego pięciu odcinków modernizowanego oświetlenia, 7) wykonanie projektów czasowej organizacji ruchu wraz z jej wprowadzeniem, jeśli są wymagane, 8) wykonanie dokumentacji powykonawczej.
Interne Kennung: ZPI.271.9.2025.PG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 71355200 Amtliche Landvermessung
5. Los
Los: LOT-0001