2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRJ - Luwtedammen Braassemermeer (DIG-18419)
Beschreibung: De opdracht wordt uitgevoerd in Woubrugge en omvat het aanleggen van vier (4) Luwtedammen. Het werk, in de zin van de UAV 2012, bestaat in hoofdzaak uit: - aanbrengen zinkstukken; - verwijderen lavasteen uit silo’s; - transporteren en aanbrengen lavasteen op doellocatie; - aanbrengen breuksteen; - mechanisch ontgraven en wegzetten sliblaag; - winning vaste waterbodem uit de vaargeul; - verwerken grond in verondieping; - aanbrengen afmeerpalen en contourpalen; - riet inplanten en aanbrengen vraatbescherming; - verwijderen begroeiing; - kappen, knotten en snoeien bomen; - aanbrengen afsluitvoorzieningen (ballenlijnen); - aanbrengen bebording langs het golfbrekertracé; - overige constructies. Het gehele werk dient uiterlijk opgeleverd te zijn op 28-02-2027 en moet bij de oplevering altijd voldoen aan de eisen gesteld in Bijlage 2, Bestek. Na oplevering geldt een onderhoudstermijn van 12 maanden, overeenkomstig paragraaf 11, lid 1 UAV 2012, zoals opgenomen in Bijlage 2, Bestek, 1. Algemeen, 06 Onderhoudstermijn.
Interne Kennung: DIG-18419
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45247000 Bauarbeiten für Dämme, Kanäle, Bewässerungskanäle und Aquädukte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1