See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej (30 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: PNP/TD-OBB/07648/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: obszar Bielsko-Biała Wschód
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Bielsko-Biała Wschód. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem Prawa opcji zawartym w §4b Projektu Umowy - Załącznik nr 12 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: obszar Bielsko-Biała Zachód
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Bielsko-Biała Zachód. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: obszar Czechowice-Dziedzice, Bestwina
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Czechowice-Dziedzice, Bestwina. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: obszar Jasienica, Jaworze
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Jasienica, Jaworze. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: obszar Kozy, Wilamowice, Wilkowice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Kozy, Wilamowice, Wilkowice. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: obszar Cieszyn
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Cieszyn. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: obszar Wisła
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Wisła. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: obszar Skoczów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Skoczów. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: obszar Wadowice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Wadowice. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10: obszar Kalwaria
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Kalwaria. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11: obszar Andrychów, Zator
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Andrychów, Zator. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12: obszar Oświęcim, Brzeszcze
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Oświęcim, Brzeszcze. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13: obszar Kęty, Porąbka
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Kęty, Porąbka. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14: obszar Gilowice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Gilowice. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15: obszar Węgierska Górka
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Węgierska Górka. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16: obszar Rajcza
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Rajcza. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17: obszar Szczyrk Miasto
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Szczyrk Miasto. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18: obszar Szczyrk Okolice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Szczyrk Okolice. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19: obszar Żywiec Miasto
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Żywiec Miasto. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20: obszar Łodygowice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Łodygowice. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21: obszar Lipowa
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Lipowa. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22: obszar Świnna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Świnna. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23: obszar Jeleśnia
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Jeleśnia. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24: obszar Koszarawa
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Koszarawa. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25: obszar Sucha Beskidzka 1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Sucha Beskidzka 1. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26: obszar Sucha Beskidzka 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Sucha Beskidzka 2. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27: obszar Sucha Beskidzka 3
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Sucha Beskidzka 3. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28: obszar Sucha Beskidzka 4
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Sucha Beskidzka 4. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29: obszar Zawoja, Skawica
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Zawoja, Skawica. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30: obszar Białka, Juszczyn
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Bielsku-Białej, obszar Białka, Juszczyn. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 30