517864-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Zaopatrzenie działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaopatrzenie działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaopatrzenie działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, w tym: Część I – leki Część II – płyny infuzyjne Część III – materiały opatrunkowe Część IV – materiały medyczne I Część V – materiały medyczne II Część VI – materiały specjalistyczne Część VII – materiały sanitarne jednorazowego użytku Część VIII – rękawice diagnostyczne i chirurgiczne Część IX – gaziki dezynfekujące Część X – dezynfekcja I Część XI – obwody oddechowe, elektrody i inne akcesoria Część XII – dezynfekcja II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
Titelleki
BeschreibungSukcesywne dostawy leków do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy (dalej - „Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ po cenach jednostkowych wskazanych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty Wykonawcy, w ilościach do 20% ilości w danej pozycji asortymentu określonych w formularzu asortymentowo - cenowym. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty Wykonawcy. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty Wykonawcy.
LosLOT-0002
Titelpłyny infuzyjne
BeschreibungSukcesywne dostawy płynów infuzyjnych do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0003
Titelmateriały opatrunkowe
BeschreibungSukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0004
Titelmateriały medyczne I
BeschreibungSukcesywne dostawy materiałów medycznych I do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0005
Titelmateriały medyczne II
BeschreibungSukcesywne dostawy materiałów medycznych II do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0006
Titelmateriały specjalistyczne
BeschreibungSukcesywne dostawy materiałów specjalistycznych do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0007
Titelmateriały sanitarne jednorazowego użytku
BeschreibungSukcesywne dostawy materiałów sanitarnych jednorazowego użytku do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0008
Titelrękawice diagnostyczne i chirurgiczne
BeschreibungSukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych i chirurgicznych do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0009
Titelgaziki dezynfekujące
BeschreibungSukcesywne dostawy gazików dezynfekujących do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
LosLOT-0010
Titeldezynfekcja I
BeschreibungSukcesywne dostawy dezynfekcji I do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0011
Titelobwody oddechowe, elektrody i inne akcesoria medyczne
BeschreibungSukcesywne dostawy obwodów oddechowych, elektrod i innych akcesoriów medycznych do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
LosLOT-0012
Titeldezynfekcja II
BeschreibungSukcesywne dostawy dezynfekcji II do zaopatrzenia działu farmacji Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.