See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Suorahankintapäätös automaattilumitykkien hankinnasta
Beschreibung: Automaattilumitykkien hankinta Kaupin olemassa olevaan lumetusjärjestelmään täysautomaattisena ratkaisuna. Lumitykkejä hankitaan neljä (4) kappaletta. Kyseessä on EU-kynnysarvon ylittävä tavarahankinta ja hankintamenettelynä on suorahankinta. Hankinnan kokonaisarvo on sitoumuksetta noin 216 000 euroa sisältäen mahdolliset optiot.
Interne Kennung: H26044P
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37480000 Maschinen und Geräte für Freizeitausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-053784-LOT-0001