517876-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzverkabelung – Dodávka a montáž kabeláže 2024-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a montáž kabeláže 2024-2027
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je v souladu § 131 zákona uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na dodávky a instalace strukturované kabeláže v letech 2024-2027 dle aktuálních potřeb zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací (dále také jako „rámcová dohoda“ nebo „Dohoda“).
Vorherige Bekanntmachung786365-2023
Interne Kennung2Q/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZadavatel má uveřejněno předběžné oznámení ke zkrácení lhůty.
Zentrale Elemente des VerfahrensPopis je uvedený v Zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung240201500 - plnění za 2Q/2026