517959-2026 - Ergebnis
Kroatien – Elektrizität – Opskrba električnom energijom
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opskrba električnom energijom
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba električnom energijom za pojedinačne javne naručitelje, sukladno potrebama pojedinačnih naručitelja.
Interne Kennung: 2/26 JN-VV
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba električnom energijom za pojedinačne javne naručitelje. Naručitelj će u pojedinačnoj zasebnoj nabavi Troškovnikom odrediti okvirnu količinu i traženi tarifni model. Naručitelj zadržava pravo da zasebnom nabavom Troškovnikom odredi samo jedan tarifni model, više tarifnih modela ili sve tarifne modele električne energije iz Tehničke specifikacije, koja čini sastavni dio ove faze postupka.