2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz ich współmałżonków, partnerów życiowych i pełnoletnich dzieci
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe. 66511000-5 (usługi ubezpieczenia na życie) 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zgodnie z art. 805 Kodeksu cywilnego przez umowę ubezpieczenia ubezpieczyciel zobowiązuje się w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, spełnić określone świadczenie w razie zajścia przewidzianego w umowie wypadku, a ubezpieczający zobowiązuje się zapłacić składkę. Z powyższego wynika jednoznacznie, że w przetargu na usługi ubezpieczenia świadczeniem wykonawcy będzie wypłata odszkodowania. Z uwagi na dotychczasowy przebieg ubezpieczeń, szkodowość oraz w celu zapewnienia spójności programu ubezpieczenia Zamawiającego, zamówienie nie zostało podzielone na części. Ewentualny podział na części niniejszego zamówienia nie spowodowałby zwiększenia dostępu do zamówienia dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ MŚP nie wykonują działalności ubezpieczeniowej, której podjęcie jest warunkowane spełnieniem przesłanek określonych w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej i uzyskaniem stosownego zezwolenia. 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikiem nr 6 do SWZ -Dane demograficzne pracowników(…). 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001