2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem, salami i wyposażeniem na potrzeby zajęć sportowych i dydaktycznych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu torów pływackich na basenie krytym wraz z zapleczem, salami i wyposażeniem na potrzeby zajęć sportowych i dydaktycznych dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznikiem nr 3 do SWZ Wzór umowy określających zakres i warunki świadczenia usługi.
Interne Kennung: KAZ.260.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
Los: LOT-0001