2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji 2024 lub nowszy. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” do niniejszej specyfikacji stanowiący „Minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projekt umowy”. 5. Minimalny okres gwarancji na pojazd, zabudowę wraz z wyposażeniem, bez ograniczenia przebiegu, wynosi 24 miesiące.
Interne Kennung: WL.2370.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0002
Menge: 1 Stück