2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel Softwarepakket
Beschreibung: Doel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor het beschikbaar stellen, implementeren, beheren en onderhouden van een financieel systeem als 100% SaaS oplossing, inclusief koppelingen, (beperkte) datamigratie en borging van historische data. Zie verder het Aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: PRJ-2600068
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
518033-2026 - Competition
Netherlands – Software programming and consultancy services – Financieel Softwarepakket
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Financieel Softwarepakket
Internal identifier: PRJ-2600068
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
Additional classification (cpv): 48440000 Financial analysis and accounting software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.