2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolken reinigen 2027-2030
Beschreibung: De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Echt-Susteren en Nederweert de dienst “Kolken reinigen 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: - het reinigen van straat- en trottoirkolken - het reinigen van lijnontwateringsconstructies Reinigen kolken, standaard ca. 288300 stuks Reinigen kolken, mini ca. 10000 stuks Reinigen kolken, handmatig ca. 1160 stuks Reinigen lijnontwateringssystemen ca. 20.000 m Inmeten en vastleggen ca. 10.000 stuks Klein onderhoud ca. 1500 stuks
Interne Kennung: PMA171
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90642000 Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging mogelijk
518049-2026 - Competition
Netherlands – Gully cleaning and emptying services – Kolken reinigen 2027-2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kolken reinigen 2027-2030
Internal identifier: PMA171
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90640000 Gully cleaning and emptying services
Additional classification (cpv): 90642000 Gully emptying services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 90640000 Gully cleaning and emptying services
Options:
Description of the options: Verlenging mogelijk