2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja grobli i jazu spiętrzającego na terenie leśnictwa Wola Błędowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace związane z konserwacją grobli i jazu spiętrzającego na terenie leśnictwa Wola Błędowa. Przedsięwzięcie polega na wykonaniu bieżącej konserwacji istniejącej grobli oraz jazu spiętrzającego zbiornika wodnego Szczypiorniak, zlokalizowanego na terenie Leśnictwa Wola Błędowa. Celem przedsięwzięcia jest utrzymanie istniejących urządzeń wodnych (grobli i jazu) w należytym stanie technicznym w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania retencyjnego. Prace realizują działania ochronne polegające na utrzymaniu obiektów hydrotechnicznych w należytym stanie technicznym i są zgodne z Zarządzeniem Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Łodzi z dnia 19 lipca 2023 r. w sprawie ustanowienia planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Szczypiorniak i Kowaliki PLH100033, tj. utrzymanie w dobrym stanie technicznym grobli spiętrzającej i jazu.
Vorherige Bekanntmachung: 338183-2026
Interne Kennung: ZG.270.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45247230 Bau von Deichen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45248000 Bauarbeiten für hydromechanische Anlagen, 45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace związane z konserwacją grobli i jazu spiętrzającego na terenie leśnictwa Wola Błędowa. Przedsięwzięcie polega na wykonaniu bieżącej konserwacji istniejącej grobli oraz jazu spiętrzającego zbiornika wodnego Szczypiorniak, zlokalizowanego na terenie Leśnictwa Wola Błędowa. Celem przedsięwzięcia jest utrzymanie istniejących urządzeń wodnych (grobli i jazu) w należytym stanie technicznym w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania retencyjnego. Prace realizują działania ochronne polegające na utrzymaniu obiektów hydrotechnicznych w należytym stanie technicznym i są zgodne z Zarządzeniem Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Łodzi z dnia 19 lipca 2023 r. w sprawie ustanowienia planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Szczypiorniak i Kowaliki PLH100033, tj. utrzymanie w dobrym stanie technicznym grobli spiętrzającej i jazu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera rozdział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Konserwacja grobli i jazu spiętrzającego na terenie leśnictwa Wola Błędowa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 252)